C-Univerzál Kft munkahelymegtartó eszközbeszerzéses fejlesztése

PÁLYÁZATI INFORMÁCIÓK:

• a kedvezményezett neve: C-Univerzál Kft.
• a projekt címe: C-Univerzál Kft munkahelymegtartó eszközbeszerzéses fejlesztése
• a szerződött támogatás összege: 34 118 065 HUF
• a támogatás mértéke: 70%
• a projekt befejezésének dátuma: 2021.08.31.
• projekt azonosító száma: GINOP-1.2.8-20-2020-03760

Pályázat összefoglalása

Az új eszközökkel a munkavégzés hatékonyabbá vált, az egyes szerviz állások rövidebb ideig lettek 1-1 jármű által elfoglalva, így a gyorsabb munkavégzésnek köszönhetően nőtt a kapacitásunk. Az új eszközökkel a motorkerékpárok, utánfutók, személy-, kis teher- és tehergépjárművek (3.5t felett is nemzetközi minősítéssel), buszok, mezőgazdasági vontatók, munkagépek, lassú-járművek, ezek pótkocsiainak műszaki vizsgáztatását valósítottuk meg. Az új eszközökkel a munkavégzés hatékonyabbá vált, az egyes szerviz állások rövidebb ideig lettek 1-1 jármű által elfoglalva, így a gyorsabb munkavégzésnek köszönhetően nőtt a kapacitásunk.  Az alábbi eszközök kerültek beszerzésre:

HÖRMANN KAPU F42 távvezérelhető ipari szekcionális kapu az épület energiaveszteségének csökkentésére.

Napelemes rendszer. 42 db 310 Wp / Mono: NUAC310 monokristályos napelem felhelyezése, Inverter három fázisú 12,5kW

DA-200/13L és DA-200/15L aknaperememelő: Haszongépjárművek, mezőgazdasági gépek, speciális járművek aknán történő emelésére 13 és 15 tonnáig.

PeTitan PEF-35, PEL-35 típusú osztott lengpad mechanika, PeTitan AHS TEC típusú görgős fékerőmérő próbapad, PeTitan AHS TEC kombinált görgős fékerőmérő, PeTitan vezérlésű AHS TEC kombinált görgős fékerőmérő.

PeTitan CAP gázelemző mérőműszer: CAP 3300 Gázelemző készülék, mely alkalmas négyütemű, benzin, LPG vagy CNG üzemű motorok kipufogó gázainak vizsgálatára.

Filcar ECOARG1 75/10 kipufogógáz elszívó: falra rögzített elszívó berendezés egy álláshelyhez kapcsolódó kipufogógáz elszívási feladatokra alkalmas.

Tecnolux  L2 Moon+ – fényszóró – ellenőrző: Elektronikus fényszóróbeállítás-ellenőrző készülék kamerával.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük